אודות

נעים מאד!

יונית שינטל. מדריכה מוסמכת לתרגילי מוח ® Brain Gym

מרצה ומנחת סדאות להורים במסגרות פרטיות ובארגונים: השתלמויות לגננות, מורות באופ”ק חדש ועוז לתמורה.

ניסיון אישי ומקצועי של יותר מ-23 שנים בהתפתחות הילד ברמת גוף-רגש-שכל דרך המוח הדינאמי (הגמיש) באמצעות תרגילי תנועה קלים ומשעשעים היוצרים מסלולים חדשים למוח ומביאים לשיפור בתפקוד היומיומי.

אמא ל-3 ילדים, מנהלת בכירה (לשעבר) בחברת הייטק בינלאומית. בתי האמצעית סבלה מקשיי למידה וראיה (פזילת שתי העיניים בגשר האף מגיל 6 שבועות). עם כניסתה של בתי לכיתה א’, קשיי הלמידה שלה הבהירו לי באופן חד-משמעי שהצוות החינוכי מתקשה לעזר לה בשל חוסר בכלים מתאימים ועלי לקחת את המושכות לידיים שלי.

בלי כל ידע ומושג בתחום הלמידה והראייה אך עם נחישות ורצון עז לעזור לבת שלי, פענחתי את הקושי ועזרתי באופן אישי לבת שלי להתגבר על הקשיים שלה בכוחות עצמה:  היא שיפרה את ראייתה עד כדי הסרת משקפיים והפכה מתלמידה כושלת למצטיינת בלימודיה באופן עצמאי. כיום היא בעלת תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים.

במהלך 23 השנים מאז, אני מובילה את השיטה בארץ וחברת פקולטה בינלאומית בארגון הבינלאומי לתרגילי מוח ® Brain Gym.

ד”ר פול דניסון ואשתו גייל, יוצרי השיטה ומפתחיה, הכשירו אותי באופן אישי כמדריכה לסדנת תרגילי מוח הבסיסית ולסדנת אמנות המשחק בשרבוט כפול. אני גם מכשירה מדריכים בשיטה.

אני מחויבת באופן אישי לכך שכל בית אב בישראל ובעולם יכיר, ידע ויאמץ את תרגילי מוח ® Brain Gym כדרך חיים לשיפור וקידום איכות החיים.

אני מאמינה ויודעת שדרכי העבודה שלי מקדמות ועוזרות לאנשים להתגבר על קשיים. אני מתלהבת ואוהבת את השיטה – דבר שניכר עליי ומחלחל לסובבים אותי ולתלמידים שלי בסדנאות שאני מעבירה. התלמידים שלי נהנים וחווים את הלימוד ותוך כדי צומחים ומתעצמים.

אני מעבירה השתלמויות למורים ואנשי חינוך והוראה במסגרות חינוכיות ויש לי תכנית במאגר התכניות של משרד החינוך (תכנית מספר 4657).

אני אוהבת אנשים ואוהבת גם לעזור להם לגלות את היכולות והכישורים המדהימים שלהם.  אני מובילה ומדריכה אנשים להצלחות ולהשגת התוצאות הרצויות להם בתחום האישי, המשפחתי, המקצועי והעסקי.

אני נהנית כל פעם מחדש לראות את השינוי המהיר והיעיל שעוברים קשישים, מבוגרים וילדים בעזרת תרגילי מוח ® Brain Gym כאשר הם מגלים את השינוי שחל בהם.

מה תוכלו לחוות בעזרת תרגילי מוח ® Brain Gym ?

שיפורים משמעותיים ומהירים בקשב וריכוז, זיכרון, קריאה,ראייה, כישורי ארגון, כישורי מספרים ושפה, כתיבה, דיבור, שמיעה, תנועת כל הגוף, שיפור השינה, הפסקת הרטבת לילה ועוד.
כבר יותר מעשור שאני חוקרת את תופעת הרטבת הלילה  אצל ילדים ופיתחתי פתרון בלעדי בארץ ובעולם המעניק פתרון אמיתי ומקיף לתופעה ולתסמינים הנלווים אליה.
בעקבות ההצלחה בארץ, התכנית עומדת לצאת מחוץ לגבולות המדינה לעולם הבינלאומי.

תעודות ההסמכה שלי

איזון מערכתי. מוח פעיל. תפקוד מיטבי

בית הספר למוח הדינאמי

בעזרת תרגילי מוח ® Brain Gym תוכלו לחוות שיפורים משמעותיים בקשב וריכוז, זיכרון, קריאה,ראייה, כישורי ארגון, כישורי מספרים ושפה, כתיבה, דיבור, שמיעה, תנועת כל הגוף ועוד.

סדנאות המוח הדינאמי

סדנאות להורים, גננות ועד מורים מיסודי ותיכון תכנית המאושרת ע"י משרד החינוך, חוויה אינטראקטיבית המעניקה כלים וטיפים לחידוד החושים בתפקוד יומיומי בהצלחה

תכניות און ליין להורים עבור ילדים

ילדים והורים מתפקדים יחד במערכת אחת הנקראת משפחה המטרה בתרגילי מוח היא לעזור לילד ולמשפחה בו זמנית על מנת שכולם ירוויחו ויצליחו לשפר את התפקוד שלהם

הרצאות המוח הדינאמי

הרצאה מרתקת המציגה דרך להתגבר על קשיי היומיום בחיים ובעסקים בגישה אחרת, חווייתית מהנה ואף מבדרת המשתתפים נחשפים לייחודיות גישת תרגילי מוח המשחררת

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

אם את חווה קשיים כלשהם בתהקדמות בתכנית ו/או חוסר שיתוף פעולה או כל קושי אחר, את מוזמנת לפתוח קריאה בדחיפות בתמיכה ושירות לקוחות על מנת לקבל הדרכה מותאמת אישית להתקדמות בהצלחה בתכנית.

התחברות לאתר