הורים בתכנית מפרגנים

כאן תוכלי להתרשם מחוויות של הורים שעברו את התכנית בהצלחה.

רציתי להגיד תודה על מתנה מווושלמת, בדיוק לתחילת החורף. הבת שלי קמה כבר 3 ימים ברציפות יבשה. אתמול ניסיתי גם עם הבן שאחריה, וזה עבד... אין ספק שאני מרגישה ששידרגת לי את ההורות. ולבת שלי את הדימוי והביטחון העצמי. אני אפרסם את השיטה שלך לכל מכריי, שיזכו גם הם לטעום, טעם של גן עדן. כל כך נעים לי להקדיש כמה דקות של זמן איכות בכל ילד. אין לי מילים להודות.

"יונית! חיכיתי לכתוב לך כי הקטנה שלי (לא כל כך קטנה, בת 8) קמה מדי פעם יבשה. אבל 5 לילות רצוף אני לא זוכרת!!! זה מפליא ומסקרן אותי מאד. אם זה ימשיך לטווח ארוך פתרנו בעיה שהטרידה אותנו כמה שנים טובות...תודה לך מקרב לב שאת טורחת וחולקת את המתנות האלו עם כולם. יישר כוח."

אני פשוט מופתעת...לא ציפיתי לנס הזה. הצטרפתי לפרוייקט הזה אך ורק בגלל התיאור של יונית לילדים שמרטיבים בלילה, זה היה נשמע בדיוק כמו הבן שלי אז החלטתי לנסות, כיוון שאני כבר מיואשת מהכביסות , יום יום של הרטבות לילה.... קודם כל כבר ביום הראשון אני הרגשתי כמה התרגיל עזר לי והרגיע אותי, את העצבים והכעסים. ואני פשוט מאושרת לומר שהילד שבוע שלם *רצוף* קם יבש! זה נס...פשוט ככה. מעבר לזה רב הלילות היו יבשים עד כה מלבד כמה פספוסים...אבל שבוע שלם יבש רצוף זה וואו! יונית, עשית לנו סדר בחיים, הלילות הרבה יותר נעימים, כולם נרדמים יותר בקלות. והילדים לא מוותרים על תרגיל לפני השינה ועל תרגיל נוסף. זה כמובן ימשיך איתנו גם לאחר 30 הימים. בתקווה להמשך יפה ורצוף כמו עכשיו. לסיכום- תודה ענקית! לגמרי שינית לנו את החיים!

בוקר טוב, התחלנו ביום ראשון, שני בבוקר הוא קם יבש, שלישי לא, היום גם קם יבש. 2 בקרים מתוך 3- יבש 👏 הקפדנו על התרגילים והכל... זה אמנם רק שלושה ימים אבל הוא הרבה זמן לא קם יבש!! זה פשוט כייף וכנראה שמשהו באמת עובד ❣

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

אם את חווה קשיים כלשהם בתהקדמות בתכנית ו/או חוסר שיתוף פעולה או כל קושי אחר, את מוזמנת לפתוח קריאה בדחיפות בתמיכה ושירות לקוחות על מנת לקבל הדרכה מותאמת אישית להתקדמות בהצלחה בתכנית.

התחברות לאתר