שאלון/משוב בסיום שלב 2 בתכנית די להרטבת לילה און-ליין

מטרת שאלון/משוב זה היא לשמש כלי עזר להתנהלות בתכנית. ככל שיש יותר תשובות של "כן" ההתקדמות שלך בתכנית היא על פי ההנחיות. ככל שיש יותר "לא", מומלץ לפעול בדרכים יצירתיות להפוך את ה"לא" ל-"כן". רמז: דוגמה אישית תמיד עובדת. ככל שההורים מתרגילים יותר את התרגילים בנוכחות הילדים ומזמינים אותם להצטרף לעשות יחד איתם, ככל שההורים מדברים על תועלות התרגילים מהחוויה האישית שלהם: "היום מישהו הרגיז אותו בעבודה. הלכתי ועשיתי את התרגיל XX וזה עזר לי מאד". תזכורת: שאלות הדורשות תשובה של כן או לא בבקשה לענות על פי רוב המקרים. אם ברוב המקרים – כן בבקשה לסמן כן ולהיפך.

אם יש קושי בביצוע התרגילים של שלב 2 מומלץ לפרק את התרגילים ל"מנות" קטנות בכל פעם. התרגילים בשלב זה משמעותיים מאד לחיבור בין שלפוחית השתן והמוח וגם להקשרים של שיפור שפה ותקשורת, רגישות, מוטוריקה גסה/עדינה. לכן, חשוב מאד לעודד את הילד/ה להמשיך עם התרגילים הללו לאורך התכנית וגם לאחריה עד שיש שיפור ניכר בביצוע התרגילים הללו. במצבי קושי, תמיד ניתן לחזור ולבצע את התרגילים הללו.
רשמי לפניך מה עשית בערב קודם לכן לפי הנקודות הבאות: זמני ארוחה, מקלחת ושינה
•האם היו חברים בבית או התארח/ה אצל חברים
•האם היה חוג או פעילות אחרת
•האם היו ויכוחים קלים כגדולים סמוך לשינה
•איזה סיפור סיפרתם לפני השינה
•איזה תרגיל עשיתם לפני השינה
•האם נתת חיבוק לפני או אחרי התרגיל

*אם ענית כן – מומלץ להמשיך ולחזור על אותן פעולות בדיוק בבחינת העתק והדבק לשחזור ההצלחה. כמובן אם הילד/ה מבקשת תרגיל/ים נוספים לזרום עם רצון הילד/ה

*אם ענית לא – תראי מה את יכולה לשנות על מנת שהתוצאה תהיה אחרת על פני ההנחיות שלימדתי.
נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

אם את חווה קשיים כלשהם בתהקדמות בתכנית ו/או חוסר שיתוף פעולה או כל קושי אחר, את מוזמנת לפתוח קריאה בדחיפות בתמיכה ושירות לקוחות על מנת לקבל הדרכה מותאמת אישית להתקדמות בהצלחה בתכנית.

התחברות לאתר