הטבה מיוחדת למשתתפי השיעור אונליין

מבקשת שתמלאי את השאלון הקצר
ובתמורה תקבלי קופון הנחה אישי
(אם מילאת את השאלון בעבר המערכת תזהה אותך)
לחצי על העיגול בתחתית העמוד
את יכולה להתחבר דרך פייסבוק
ולמי שאין פייסבוק אפשר להתחבר כאורחת
הקופון אישי ותקף ל-24 שעות בלבד

שעות
דקות
שניות

אני פשוט מופתעת...לא ציפיתי לנס הזה. הצטרפתי לפרוייקט הזה אך ורק בגלל התיאור של יונית לילדים שמרטיבים בלילה, זה היה נשמע בדיוק כמו הבן שלי אז החלטתי לנסות, כיוון שאני כבר מיואשת מהכביסות , יום יום של הרטבות לילה.... קודם כל כבר ביום הראשון אני הרגשתי כמה התרגיל עזר לי והרגיע אותי, את העצבים והכעסים. ואני פשוט מאושרת לומר שהילד שבוע שלם *רצוף* קם יבש! זה נס...פשוט ככה. מעבר לזה רב הלילות היו יבשים עד כה מלבד כמה פספוסים...אבל שבוע שלם יבש רצוף זה וואו! יונית, עשית לנו סדר בחיים, הלילות הרבה יותר נעימים, כולם נרדמים יותר בקלות. והילדים לא מוותרים על תרגיל לפני השינה ועל תרגיל נוסף. זה כמובן ימשיך איתנו גם לאחר 30 הימים. בתקווה להמשך יפה ורצוף כמו עכשיו. לסיכום- תודה ענקית! לגמרי שינית לנו את החיים!

בוקר טוב, התחלנו ביום ראשון, שני בבוקר הוא קם יבש, שלישי לא, היום גם קם יבש. 2 בקרים מתוך 3- יבש 👏 הקפדנו על התרגילים והכל... זה אמנם רק שלושה ימים אבל הוא הרבה זמן לא קם יבש!! זה פשוט כייף וכנראה שמשהו באמת עובד ❣

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

אם את חווה קשיים כלשהם בתהקדמות בתכנית ו/או חוסר שיתוף פעולה או כל קושי אחר, את מוזמנת לפתוח קריאה בדחיפות בתמיכה ושירות לקוחות על מנת לקבל הדרכה מותאמת אישית להתקדמות בהצלחה בתכנית.

התחברות לאתר