אמא יקרה

אם הילד/ה שלך בגיל 3 ומעלה וסובל/ת מהרטבת לילה,
את מיואשת ואובדת עצות ומרגישה חוסר אונים ויכולת לגונן על הילד/ה שלך
מול החברים שלו/ה ואפילו האחים שלו/ה?
את חושבת שהילד/ה ב"רגרסיה", "מתעצל/ה" או עושה "דוקא"?
מרגישה כשלון ואכזבה שאינך יכולה לעזור לילד/ה שלך להפסיק להרטיב?
את מבולבלת איך ייתכן שרק הוא סובל מהרטבת לילה והאחים הצעירים כבר נגמלו בקלות?
את מותשת מהכביסות וההתעוררויות באמצע הלילה?
כואב לך לראות אותו מתעורר רטוב (ומסריח) כל בוקר?
רוצה להפסיק עם הטעויות ולצאת מה"לופ" של הרטבת לילה?
בואי לגלות את הסיבות האמיתיות להרטבת לילה
מתנה שווה וחד-פעמית למשתתפים

הדרכה אינטרנטית להורים בזום (ללא עלות)
ביום ראשון 14.4.2024
שעה 21:00

הנושאים שנדבר עליהם

קצת עלי

יונית שינטל מרצה ומנחת סדנאות מומחית בשיפור וקידום יכולות למידה וחשיבה, ומפתחת מודל ייחודי WIZARD לשיפור יכולות אישיות ומקצועיות.

מדריכה מוסמכת בכירה בשיטה בינלאומית תרגילי מוח ® Brain Gym.

בעלת תכנית במאגר התכניות של משרד החינוך לשיפור הלמידה. מעבירה השתלמויות להורים, מורים ואנשי חינוך והוראה לרבות אופק חדש ועוז לתמורה.

לפני עשור, בסיום אחת הסדנאות שלי, ניגשה אלי משתתפת ושאלה אותי בלחש אם יש לי פתרון להפסקת הרטבת לילה.  חשבתי מספר דקות ולפתע הבזיק במוחי רעיון. הנחיתי אותה וביקשתי ממנה לשתף אותי למחרת מה קרה.   למחרת התקשרה אלי והודתה לי בהתרגשות כי הבת שלה התעוררה לראשונה בחייה יבשה.  התרגשתי מהתגלית ו”לפתע” בכל סדנה והרצאה שלי ניגשו אלי משתתפים וביקשו ממני פתרון להפסקת הרטבת לילה. 

עם השנים, שיתפתי את הפתרון שגיליתי בסדנאות שלי ובכל פעם קיבלתי מבול של תודות ביום למחרת. לכן, החלטתי לצאת עם התכנית היחודית והבלעדית שלי להפסקת הרטבת לילה וכיום למעלה מ-1,500 משפחות השתתפו בתכנית בהצלחה.

הגעתי לתחום זה בשל צורך אישי. לפני 22 שנה, כאמא ל-3 ילדים, נשואה, עובדת במשרת הייטק ניהולית ותובענית, נהגת הסעות מדופלמת העובדת משעות הבוקר המוקדמות עד שעות הלילה המאוחרות. סחוטה פיסית, רגשית ומנטאלית, מתפקדת בשארית כוחותיי, חסרת סבלנות לבן-זוגי וילדיי, מתוסכלת, חסרת אונים ומבולבלת.

הייתי יכולה להמשיך כך את חיי אלא שבזכות בתי האמצעית, בת 8 בכיתה בבזמנה, אשר סבלה מקשיי ראיה מינקות שהשפיעו על התפחותה התנועתית והלימודית, נאלצתי להתמודד עם קשיים בלתי פוסקים ומתמשכים ולמצוא פתרון למצוקות הילדה.

כך עזרתי לבת שלי לשפר את ראייתה עד כדי הסרת משקפיים ולסיים את לימודיה בתיכון בהצטיינות (ומאוחר יותר להמשיך אחרי הצבא לסיים תואר ראשון ושני בהצטיינות).

בהמשך חיי נפלטתי מעולם ההייטק והתחלתי את דרכי כמרצה ומנחת סדנאות להורים, מורים ואנשי חינוך והוראה עם התמחות בשיפור למידה, קשב וריכוז, זכרון, ראייה, כישורי חיים, קריאה וכתיבה ועוד. .

מזמינה אותך לשריין מקום לשיעור חינם
הסיבות האמיתיות להרטבת לילה ולקבל מתנה שווה וחד-פעמית למשתתפי השיעור

הורים בתכנית מפרגנים

כאן תוכלי להתרשם מחוויות של הורים
שסיימו בהצלחה את התכנית
להפסיק הרטבת לילה ב-31 יום

רציתי להגיד תודה על מתנה מווושלמת, בדיוק לתחילת החורף. הבת שלי קמה כבר 3 ימים ברציפות יבשה. אתמול ניסיתי גם עם הבן שאחריה, וזה עבד... אין ספק שאני מרגישה ששידרגת לי את ההורות. ולבת שלי את הדימוי והביטחון העצמי. אני אפרסם את השיטה שלך לכל מכריי, שיזכו גם הם לטעום, טעם של גן עדן. כל כך נעים לי להקדיש כמה דקות של זמן איכות בכל ילד. אין לי מילים להודות.

"יונית! חיכיתי לכתוב לך כי הקטנה שלי (לא כל כך קטנה, בת 8) קמה מדי פעם יבשה. אבל 5 לילות רצוף אני לא זוכרת!!! זה מפליא ומסקרן אותי מאד. אם זה ימשיך לטווח ארוך פתרנו בעיה שהטרידה אותנו כמה שנים טובות...תודה לך מקרב לב שאת טורחת וחולקת את המתנות האלו עם כולם. יישר כוח."

אני פשוט מופתעת...לא ציפיתי לנס הזה. הצטרפתי לפרוייקט הזה אך ורק בגלל התיאור של יונית לילדים שמרטיבים בלילה, זה היה נשמע בדיוק כמו הבן שלי אז החלטתי לנסות, כיוון שאני כבר מיואשת מהכביסות , יום יום של הרטבות לילה.... קודם כל כבר ביום הראשון אני הרגשתי כמה התרגיל עזר לי והרגיע אותי, את העצבים והכעסים. ואני פשוט מאושרת לומר שהילד שבוע שלם *רצוף* קם יבש! זה נס...פשוט ככה. מעבר לזה רב הלילות היו יבשים עד כה מלבד כמה פספוסים...אבל שבוע שלם יבש רצוף זה וואו! יונית, עשית לנו סדר בחיים, הלילות הרבה יותר נעימים, כולם נרדמים יותר בקלות. והילדים לא מוותרים על תרגיל לפני השינה ועל תרגיל נוסף. זה כמובן ימשיך איתנו גם לאחר 30 הימים. בתקווה להמשך יפה ורצוף כמו עכשיו. לסיכום- תודה ענקית! לגמרי שינית לנו את החיים!

בוקר טוב, התחלנו ביום ראשון, שני בבוקר הוא קם יבש, שלישי לא, היום גם קם יבש. 2 בקרים מתוך 3- יבש 👏 הקפדנו על התרגילים והכל... זה אמנם רק שלושה ימים אבל הוא הרבה זמן לא קם יבש!! זה פשוט כייף וכנראה שמשהו באמת עובד ❣

לשריין מקום לשיעור חינם
ולקבל מתנה שווה וחד-פעמית למשתתפי השיעור

הדרכה אינטרנטית להורים בזום (ללא עלות)
ביום ראשון 14.4.2024
שעה 21:00

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

אם את חווה קשיים כלשהם בתהקדמות בתכנית ו/או חוסר שיתוף פעולה או כל קושי אחר, את מוזמנת לפתוח קריאה בדחיפות בתמיכה ושירות לקוחות על מנת לקבל הדרכה מותאמת אישית להתקדמות בהצלחה בתכנית.

התחברות לאתר