אמא יקרה

מרגישה שהילד.ה שלך מאוד מוכשר וחכם אבל משהו שם מתפספס?

למה מתפספס?

כי מצד אחד, הילד.ה יכול.ה שעות לעשות ספורט / לשחק בלגו /
לשחק במחשב / לצייר ולרקוד ולהיות סופר מרוכז.ת ובכיף
ומצד השני, קשה לו.ה לקום ולהתארגן בבוקר, קשה לו.ה לאסוף את עצמו.ה בלימודים,
קשה לו.ה לשחק עם חברים , או בקיצור קשה לו.ה כמעט בכל דבר

מרגישה אבודה ומבולבלת למול המצב?
מצד אחד אומרים לך כמה הילד.ה חכם
ומצד שני כל פעם שולחים אותך למומחה אחר כנראה לילד שלך יש קושי אמיתי למימוש הפוטנציאל שלו,
והפער שנוצר הוא מה שמבלבל אותך ואותו וגורם לתסכול.

אז מה עושים?

בדיוק בשביל זה אני מקיימת וובינר בנושא "5 הסיבות האמיתיות לקשיי למידה
והתנהגות של ילדים חכמים ומוכשרים וכיצד ניתן פתור אותם"

כחלק מהוובינר תחשפי לשיטה שעושה קסמים! שיטה שתאפשר לך לעזור לילד
במימוש של הפוטנציאל שלו תוך שיפור מיומנויות למידה והתנהגות בדרך טבעית,
קלה ויעילה, והכול תוך כדי משחקיות ותנועה

מה תקבלי בוובינאר?

1Y8A3012

את מי תפגשי בוובינאר?

יונית שינטל מרצה ומנחת סדנאות מומחית בשיפור וקידום יכולות למידה וחשיבה, ומפתחת מודל ייחודי WIZARD לשיפור יכולות אישיות ומקצועיות.

מדריכה מוסמכת בכירה בשיטה בינלאומית תרגילי מוח ® Brain Gym.

בעלת תכנית במאגר התכניות של משרד החינוך לשיפור הלמידה. מעבירה השתלמויות להורים, מורים ואנשי חינוך והוראה לרבות אופק חדש ועוז לתמורה.

הגעתי לתחום זה בשל צורך אישי. לפני 21 שנה, כאמא ל-3 ילדים, נשואה, עובדת במשרת הייטק ניהולית ותובענית, נהגת הסעות מדופלמת העובדת משעות הבוקר המוקדמות עד שעות הלילה המאוחרות. סחוטה פיסית, רגשית ומנטאלית, מתפקדת בשארית כוחותיי, חסרת סבלנות לבן-זוגי וילדיי, מתוסכלת, חסרת אונים ומבולבלת.

הייתי יכולה להמשיך כך את חיי אלא שבזכות בתי האמצעית, בת 8 בכיתה בבזמנה, אשר סבלה מקשיי ראיה מינקות שהשפיעו על התפחותה התנועתית והלימודית, נאלצתי להתמודד עם קשיים בלתי פוסקים ומתמשכים ולמצוא פתרון למצוקות הילדה.

כך עזרתי לבת שלי לשפר את ראייתה עד כדי הסרת משקפיים ולסיים את לימודיה בתיכון בהצטיינות (ומאוחר יותר להמשיך אחרי הצבא לסיים תואר ראשון ושני בהצטיינות).

בהמשך חיי נפלטתי מעולם ההייטק והתחלתי את דרכי כמרצה ומנחת סדנאות להורים, מורים ואנשי חינוך והוראה עם התמחות בשיפור למידה, קשב וריכוז, זכרון, ראייה, כישורי חיים, קריאה וכתיבה ועוד. .

מילה שלי אליך:

“אינני קוסמת…עם זאת אוכל לתת לך שרביט קסמים שבעזרתו, אם תבחרי בכך, תוכלי לעשות כל מה שתרצי כדי לעזור לילדים שלך ושל אחרים בכל הקשור לתפקוד מוחי מיטבי בחיי היומיום לרבות שיפור יכולות ומיומנויות למידה בעזרת כלים יחודיים, פשוטים ושימושיים בדרך יעילה, מהירה ומהנה”

ימים
שעות
דקות
שניות

לשריין מקום לשיעור חינם
ולקבל מתנה שווה וחד-פעמית למשתתפי השיעור

הורים בתכנית מפרגנים

כאן תוכלי להתרשם מחוויות של הורים שעברו את התכנית בהצלחה.

רציתי להגיד תודה על מתנה מווושלמת, בדיוק לתחילת החורף. הבת שלי קמה כבר 3 ימים ברציפות יבשה. אתמול ניסיתי גם עם הבן שאחריה, וזה עבד... אין ספק שאני מרגישה ששידרגת לי את ההורות. ולבת שלי את הדימוי והביטחון העצמי. אני אפרסם את השיטה שלך לכל מכריי, שיזכו גם הם לטעום, טעם של גן עדן. כל כך נעים לי להקדיש כמה דקות של זמן איכות בכל ילד. אין לי מילים להודות.

"יונית! חיכיתי לכתוב לך כי הקטנה שלי (לא כל כך קטנה, בת 8) קמה מדי פעם יבשה. אבל 5 לילות רצוף אני לא זוכרת!!! זה מפליא ומסקרן אותי מאד. אם זה ימשיך לטווח ארוך פתרנו בעיה שהטרידה אותנו כמה שנים טובות...תודה לך מקרב לב שאת טורחת וחולקת את המתנות האלו עם כולם. יישר כוח."

אני פשוט מופתעת...לא ציפיתי לנס הזה. הצטרפתי לפרוייקט הזה אך ורק בגלל התיאור של יונית לילדים שמרטיבים בלילה, זה היה נשמע בדיוק כמו הבן שלי אז החלטתי לנסות, כיוון שאני כבר מיואשת מהכביסות , יום יום של הרטבות לילה.... קודם כל כבר ביום הראשון אני הרגשתי כמה התרגיל עזר לי והרגיע אותי, את העצבים והכעסים. ואני פשוט מאושרת לומר שהילד שבוע שלם *רצוף* קם יבש! זה נס...פשוט ככה. מעבר לזה רב הלילות היו יבשים עד כה מלבד כמה פספוסים...אבל שבוע שלם יבש רצוף זה וואו! יונית, עשית לנו סדר בחיים, הלילות הרבה יותר נעימים, כולם נרדמים יותר בקלות. והילדים לא מוותרים על תרגיל לפני השינה ועל תרגיל נוסף. זה כמובן ימשיך איתנו גם לאחר 30 הימים. בתקווה להמשך יפה ורצוף כמו עכשיו. לסיכום- תודה ענקית! לגמרי שינית לנו את החיים!

בוקר טוב, התחלנו ביום ראשון, שני בבוקר הוא קם יבש, שלישי לא, היום גם קם יבש. 2 בקרים מתוך 3- יבש 👏 הקפדנו על התרגילים והכל... זה אמנם רק שלושה ימים אבל הוא הרבה זמן לא קם יבש!! זה פשוט כייף וכנראה שמשהו באמת עובד ❣

ימים
שעות
דקות
שניות

לשריין מקום לשיעור חינם
ולקבל מתנה שווה וחד-פעמית

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

אם את חווה קשיים כלשהם בתהקדמות בתכנית ו/או חוסר שיתוף פעולה או כל קושי אחר, את מוזמנת לפתוח קריאה בדחיפות בתמיכה ושירות לקוחות על מנת לקבל הדרכה מותאמת אישית להתקדמות בהצלחה בתכנית.

התחברות לאתר