המדריך החינמי בדרך אליך בדוא"ל.

אם אינך רואה אותו בדקות הקרובות, כדאי לחפש את ההודעה בתיבת דואר הזבל/קידומי מכירות.

אמא יקרה

את מיואשת ואובדת עצות ומרגישה חוסר אונים ויכולת לגונן על הילד שלך
מול החברים שלו ואפילו האחים שלו?
את חושבת שהילד ב"רגרסיה", "מתעצל" או עושה "דוקא"?
מרגישה כשלון ואכזבה שאינך יכולה לעזור לילד/ה שלך להפסיק להרטיב?
את מבולבלת איך ייתכן שרק הוא מרטיב כל לילה והאחים הצעירים כבר מזמן הפסיקו?
את מותשת מהכביסות וההתעוררויות באמצע הלילה?
רוצה להפסיק עם הטעויות ולצאת מה"לופ" של הרטבת לילה?

בואי לגלות את הסיבות האמיתיות להרטבת לילה
בשיעור אונליין מיוחד עבורך
יום שלישי 4.4.2022 בשעה 21:00
להרשמה לשיעור אונליין חינמי
מתנה שווה וחד-פעמית למשתתפי השיעור

הנושאים שנדבר עליהם

קצת עלי

יונית שינטל מרצה ומנחת סדנאות מומחית בשיפור וקידום יכולות למידה וחשיבה, ומפתחת מודל ייחודי WIZARD לשיפור יכולות אישיות ומקצועיות.

מדריכה מוסמכת בכירה בשיטה בינלאומית תרגילי מוח ® Brain Gym.

בעלת תכנית במאגר התכניות של משרד החינוך לשיפור הלמידה. מעבירה השתלמויות להורים, מורים ואנשי חינוך והוראה לרבות אופק חדש ועוז לתמורה.

לפני עשור, בסיום אחת הסדנאות שלי, ניגשה אלי משתתפת ושאלה אותי בלחש אם יש לי פתרון להפסקת הרטבת לילה.  חשבתי מספר דקות ולפתע הבזיק במוחי רעיון. הנחיתי אותה וביקשתי ממנה לשתף אותי למחרת מה קרה.   למחרת התקשרה אלי והודתה לי בהתרגשות כי הבת שלה התעוררה לראשונה בחייה יבשה.  התרגשתי מהתגלית ו”לפתע” בכל סדנה והרצאה שלי ניגשו אלי משתתפים וביקשו ממני פתרון להפסקת הרטבת לילה. 

עם השנים, שיתפתי את הפתרון שגיליתי בסדנאות שלי ובכל פעם קיבלתי מבול של תודות ביום למחרת. לכן, החלטתי לצאת עם התכנית היחודית והבלעדית שלי להפסקת הרטבת לילה וכיום למעלה מ-1,500 משפחות השתתפו בתכנית בהצלחה.

הגעתי לתחום זה בשל צורך אישי. לפני 21 שנה, כאמא ל-3 ילדים, נשואה, עובדת במשרת הייטק ניהולית ותובענית, נהגת הסעות מדופלמת העובדת משעות הבוקר המוקדמות עד שעות הלילה המאוחרות. סחוטה פיסית, רגשית ומנטאלית, מתפקדת בשארית כוחותיי, חסרת סבלנות לבן-זוגי וילדיי, מתוסכלת, חסרת אונים ומבולבלת.

הייתי יכולה להמשיך כך את חיי אלא שבזכות בתי האמצעית, בת 8 בכיתה בבזמנה, אשר סבלה מקשיי ראיה מינקות שהשפיעו על התפחותה התנועתית והלימודית, נאלצתי להתמודד עם קשיים בלתי פוסקים ומתמשכים ולמצוא פתרון למצוקות הילדה.

כך עזרתי לבת שלי לשפר את ראייתה עד כדי הסרת משקפיים ולסיים את לימודיה בתיכון בהצטיינות (ומאוחר יותר להמשיך אחרי הצבא לסיים תואר ראשון ושני בהצטיינות).

בהמשך חיי נפלטתי מעולם ההייטק והתחלתי את דרכי כמרצה ומנחת סדנאות להורים, מורים ואנשי חינוך והוראה עם התמחות בשיפור למידה, קשב וריכוז, זכרון, ראייה, כישורי חיים, קריאה וכתיבה ועוד. .

ימים
שעות
דקות
שניות

לשריין מקום לשיעור חינם
ולקבל מתנה שווה וחד-פעמית למשתתפי השיעור

הורים בתכנית מפרגנים

כאן תוכלי להתרשם מחוויות של הורים שעברו את התכנית בהצלחה.

רציתי להגיד תודה על מתנה מווושלמת, בדיוק לתחילת החורף. הבת שלי קמה כבר 3 ימים ברציפות יבשה. אתמול ניסיתי גם עם הבן שאחריה, וזה עבד... אין ספק שאני מרגישה ששידרגת לי את ההורות. ולבת שלי את הדימוי והביטחון העצמי. אני אפרסם את השיטה שלך לכל מכריי, שיזכו גם הם לטעום, טעם של גן עדן. כל כך נעים לי להקדיש כמה דקות של זמן איכות בכל ילד. אין לי מילים להודות.

חגית ב. אמא לבת 10 ובן 8 שהרטיבו כל לילה

"יונית! חיכיתי לכתוב לך כי הקטנה שלי (לא כל כך קטנה, בת 8) קמה מדי פעם יבשה. אבל 5 לילות רצוף אני לא זוכרת!!! זה מפליא ומסקרן אותי מאד. אם זה ימשיך לטווח ארוך פתרנו בעיה שהטרידה אותנו כמה שנים טובות...תודה לך מקרב לב שאת טורחת וחולקת את המתנות האלו עם כולם. יישר כוח."

עינת א. אמא לילדה בת 8 שהרטיבה כל לילה

אני פשוט מופתעת...לא ציפיתי לנס הזה. הצטרפתי לפרוייקט הזה אך ורק בגלל התיאור של יונית לילדים שמרטיבים בלילה, זה היה נשמע בדיוק כמו הבן שלי אז החלטתי לנסות, כיוון שאני כבר מיואשת מהכביסות , יום יום של הרטבות לילה.... קודם כל כבר ביום הראשון אני הרגשתי כמה התרגיל עזר לי והרגיע אותי, את העצבים והכעסים. ואני פשוט מאושרת לומר שהילד שבוע שלם *רצוף* קם יבש! זה נס...פשוט ככה. מעבר לזה רב הלילות היו יבשים עד כה מלבד כמה פספוסים...אבל שבוע שלם יבש רצוף זה וואו! יונית, עשית לנו סדר בחיים, הלילות הרבה יותר נעימים, כולם נרדמים יותר בקלות. והילדים לא מוותרים על תרגיל לפני השינה ועל תרגיל נוסף. זה כמובן ימשיך איתנו גם לאחר 30 הימים. בתקווה להמשך יפה ורצוף כמו עכשיו. לסיכום- תודה ענקית! לגמרי שינית לנו את החיים!

עינבל אמא ל-2 ילדים מרטיבים

בוקר טוב, התחלנו ביום ראשון, שני בבוקר הוא קם יבש, שלישי לא, היום גם קם יבש. 2 בקרים מתוך 3- יבש 👏 הקפדנו על התרגילים והכל... זה אמנם רק שלושה ימים אבל הוא הרבה זמן לא קם יבש!! זה פשוט כייף וכנראה שמשהו באמת עובד ❣

יעל ד. אמא לשני בנים שהרטיבו כל לילה

לשריין מקום לשיעור חינם
ולקבל מתנה שווה וחד-פעמית

ימים
שעות
דקות
שניות
נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר